Rozwój młodzieży

Coca-Cola HBC Polska wspiera rozwój młodzieży i kładzie ogromny nacisk na pomoc dzieciom niepełnosprawnym i wymagającym szczególnej troski.

Wspieramy projekty, które stwarzają możliwość rozwoju młodzieży niepełnosprawnej, opóźnionej umysłowo czy cierpiącej na różnego rodzaju schorzenia. W tej grupie inicjatyw znajdują się także aktywności dla dzieci i młodzieży z rodzin najbardziej potrzebujących oraz z regionów wymagających wsparcia ekonomicznego. Najważniejsze z tych inicjatyw to:

Niepelnosprawne dzieci

Pomoc niepełnosprawnym

Jednym z działań, w które angażujemy się od wielu lat jest wsparcie Stowarzyszenia Pomocy Niepełnosprawnym „Bądźcie z nami” z Krakowa. Nasi pracownicy pomagają w organizacji imprez dla dzieci, a Coca-Cola HBC Polska wspiera te wydarzenia swoimi produktami.

Celem tych działań jest poprawa sytuacji życiowej potrzebujących nie tylko w postaci jednorazowych upominków, ale także pomoc w organizacji imprez integracyjnych i wycieczek krajoznawczych przez cały rok.

Posiłki dla potrzebujących

Jako członek
Fundacji Korporacyjnej Odpowiedzialności Społecznej(FCSR) wspieramy program Hot-Meal-A-Day, który zapewnia codzienny, ciepły posiłek prawie 3 000 ubogich dzieci z 16 szkół w północno-zachodniej Polsce.

Dożywianie dzieci