Sport i aktywność fizyczna

Coca-Cola HBC Polska, wyznaje zasadę, że wspieranie aktywności fizycznej wśród polskich rodzin, szkół i społeczności lokalnych jest niezbędne dla zrównoważonego rozwoju społecznego. Firma wspiera również wielostronne projekty na rzecz walki z otyłością. Do najważniejszych inicjatyw naszej firmy należą:

Coca-Cola Cup


Coca-Cola Cup to największy turniej piłkarski dla gimanzjalistów w kategoriach dziewcząt i chłopców w Polsce i jeden z największych w Europie. Celem imprezy jest zaszczepienie w dzieciach i młodzieży zamiłowania do ruchu i aktywności fizycznej, nawet jeśli w przyszłości nie zostaną zawodowymi sportowcami.

www.cocacolacup.pl


Coca-Cola Cup


Utalentowanym młodym ludziom turniej daje również możliwość uczestniczenia w profesjonalnie zorganizowanej imprezie, niczym nieróżniącej się od organizowanych w innych europejskich krajach. Turniej organizują firmy z systemu Coca-Cola , a patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Szkolny Związek Sportowy .

Logo Trzymaj Formę

Program „Trzymaj formę”


Coca-Cola, jako członek Polskiej Federacji Producentów Żywności wspiera finansowo program edukacyjny „Trzymaj formę”. Program ten rozpoczął się w 2005 r. i realizowany jest we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym.

www.trzymajforme.plCelem programu jest edukacja w zakresie zasad zbilansowanej diety oraz promocja aktywności fizycznej wśród młodzieży gimnazjalnej.

Największe imprezy biegowe


Firmy z systemu Coca-Cola  co roku wspierają największe imprezy biegowe w Polsce. W ciągu całego sezonu biegowego od kwietnia do października sponsorujemy maratony , które odbywają się kolejno w największych miastach w Polsce – Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Łodzi. Uczestnikom zapewniamy napoje izotoniczne Powerade oraz wodę mineralną Kropla Beskidu .
Na Rynek Marsz – Krakow