Letnia Akademia Umiejętności

bottle image
Dla osób chcących się rozwijać i poszukujących inspiracji do tego, jak budować swoją przyszłość, prowadzimy program płatnych praktyk letnich w centrali firmy w Warszawie oraz zakładach produkcyjnych w Radzyminie k/Warszawy, Staniątkach k/Niepołomic i Tyliczu k/Krynicy Zdrój. Letnia Akademia Umiejętności w Coca-Cola HBC Polska jest doskonałą okazją, aby poznać realia pracy w dynamicznej organizacji oraz sprawdzić w działaniu jak wygląda praca w branży FMCG.

Na okres ok. 3 miesięcy staniesz się pełnoprawnym członkiem zespołu. Pod kierunkiem opiekuna będziesz wykonywać samodzielne zadania lub weźmiesz udział w bieżących projektach działu, w którym będziesz odbywać praktyki. Dzięki temu nie tylko zweryfikujesz wiedzę zdobytą w czasie studiów, ale też uzupełnisz ją o doświadczenie i praktyczne umiejętności niezbędne w pracy w dużej organizacji.

Jeśli jesteś studentem III lub IV roku, ambitnie planujesz swoją karierę i szukasz miejsca, w którym będziesz mógł realizować swoje pasje i zainteresowania, to właśnie Coca-Cola HBC Polska jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Ilość praktykantów oraz działy, do których przyjmujemy uzależniona jest od potrzeb biznesowych, dlatego warto na bieżąco śledzić nasze oferty.


Sprawdź sam jak wygląda radosna strona życia!

Oferty pracy
 

Linki