O nas

Produkujemy, sprzedajemy i dystrybuujemy szeroki wachlarz produktów, z których większość stanowi własność The Coca-Cola Company. Na nasze portofolio składają się wiodące marki globalne, takie jak: Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Light, Fanta, Sprite, marki lokalne np. Kropla Beskidu, MultiVita z ujęcia Kropla Minerałów oraz marki licencjonowane od innych firm np. Nestea.

Coca-Cola HBC Polska i The Coca-Cola Company wspólnie tworzą system Coca-Cola, nasza organizacja działa tak na całym świecie.Wydaje się to skomplikowane? Postaramy się to wyjaśnić...

The Coca-Cola Company jest właścicielem marek: rozwija nowe produkty oraz zajmuje się ich marketingiem i reklamą. Billboardy lub reklamy w TV to ich dzieło.

My natomiast jako niezależna firma wytwarzamy i sprzedajmy napoje, z których jakości jesteśmy niezmiernie dumni. Kiedy widzisz fabrykę czy ciężarówkę z logo Coca-Cola, produkty na półce, promocje i działania marketingowe w sklepach, albo po prostu pijesz któryś z naszych napojów – to właśnie efekty naszej pracy.

career image
 

Linki