Miejsce pracy

Nagroda Universum

Wyróżnienie Universum Professional Survey 2008

Coca-ColaHBC Polska otrzymała wyróżnienie Universum ProfessionalSurvey 2008 dlanajbardziej pożądanego pracodawcy. W kategorii Biznes wśród młodychprofesjonalistów nasza firma zajęła 6 miejsce pośród 20 wyróżnionychrenomowanych firm.

Universum Professional Survey toniezależne badanie przeprowadzane, co roku w 9 krajach: Danii,Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Norwegii, Szwecji,RPA, Szwajcarii, obejmujące 80 000 respondentów. W 2008 r. do gronatych państw po raz pierwszy dołączyła Polska.

W Polsce badanieprzeprowadzano w okresie październik-listopad 2008. Objęło ono dwiegrupy profesjonalistów, czyli osoby z wyższym wykształceniem i conajmniej rocznym doświadczeniem zawodowym.

  • Young Professional: doświadczenie zawodowe 1-8 lat.
  • Senior Professional: doświadczenie zawodowe powyżej 8 lat.

Tytuł Pożądany pracodawca

Studencki Pracodawca roku 2007

W 2007 r. firmy z systemu Coca-Cola po razdrugi z rzędu otrzymały tytuł najlepszego pracodawcy w plebiscycieStudencki Produkt Roku organizowanym przez magazyn Dlaczego.

Celemplebiscytu jest wyłonienie najpopularniejszych i najbardziejprzyjaznych studentom marek i produktów. To właśnie oni zgłaszają igłosują na kandydatów w poszczególnych kategoriach. Firmy z systemuCoca-Cola znalazły się w gronie zwycięzców kategorii „StudenckiPracodawca” wraz z firmami: Nestle, Procter & Gamble, Polkomtel iTP SA.